Sužinokite projekto kainą
Esame baldų projektuotojų ir gamintojų komanda, kurianti įvairaus stiliaus baldus. Mūsų maža, bet darni ir stipri įmonė dirba Jums nuo 2006 metų. Orientuojamės ne į kiekybę, o į kokybę ir individualius kliento poreikius bei finansines galimybes.
 

Kiekvienas užsakovas išskirtinis, kaip ir mūsų baldai. Patirtis, profesionalumas, aukšta kvalifikacija, lankstumas ir kūrybiškumas leidžia įgyvendinti pačius įnoringiausius klientų pageidavimus. Mūsų stiprybė - naujos baldų technologijos, individualus ir išskirtinis baldų dizainas, originalios ir praktiškos idėjos namų interjerams.

Dėkojame, kad rekomenduojate mus savo draugams ir pažįstamiems.
Tik Jūsų įvertinimas, simpatijos ir pasitikėjimas mumis motyvuoja siekti dar geresnių rezultatų bei būti Jūsų favoritais Vakarų Lietuvoje.

Mūsų darbai jau keliauja ir pas užsakovus į Latviją bei Skandinavijos šalis.

 

Su padėka ir pagarba
BIF vadovas Linas Čiaras

 Susisiekite su mumis


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X